WEB YAZILIM

ALANINDA UZMAN YAZILIMCI KADROMUZ İLE TÜM PROJELERİNİZ SİZİN İSTEDİĞİNİZ GİBİ!

Starone

Web yazılım nedir sorusuna verilebilecek en kısa cevap; web programlama olarak ifade edilebilir. Aslında sunucular üzerinde çalışan ve kullanıcıların Google, Yandex, Safari gibi tarayıcıların üzerinden ulaşıp kullandıkları yazılım türüdür. Diğer bir deyişle, web sitelerinin arka planda çalışan, veri alma ve veri yazma gibi işlemlerin yazılıma dönüştürülmesidir.

Bu bağlamda, bilgisayarların donanımsal kısımları hariç kalan her şey aslında bir tür yazılımdır diyebiliriz. Mesela, her türlü işletim sistemi birer yazılımdır. Web yazılım, sitenin içeriğine göre farklı şekilde hazırlanır.

Bu nedenle web yazılım dilleri de buna göre değişiklik gösterir. Örneğini e-ticaret, kurumsal, mikro ve özel siteler için farklı yazılımlar gerçekleştirilir.

Starone Software olarak özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış web tabanlı bir sistem tasarlayabilir ve yapabiliriz.

Projeniz her ne olursa olsun, bize hedefinizden bahsedin, size nasıl başarabileceğinizi gösterelim! Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış, hedeflerine kolaylıkla ulaşmasını sağlayan, işinizi veya projenizi büyütmenize yardımcı olan, web, mobil ve yazılım uygulamaları geliştiriyor ve projeleriniz için heyecan ve ilham veren dijital deneyimler oluşturuyoruz.
Deneyimli yazılım mühendislerinden oluşan ekibimiz ile, yaratıcı fikirleri kodlara dönüştürerek maksimize edilmesini amaçlıyoruz.

Müşterilerimize özel çözümlemeler, fikirler ve analizler ışığında geliştirdiğimiz web yazılımları sunuyoruz.
Eğer sizin de profesyonel bir yazılım geliştirme hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.