Projelerimiz

Profesyonel web tasarım hizmetleri sunan, Starone Software ile kusursuz bir web sitesi tasarımına sahip olacaksınız!

Starone

FİZYONAR

 

Yaptıkları işte son derece sorumluluk alıyorlar. Tüm süreç çok başarılı ve profesyonel bir şekilde gerçekleşti gerçekten Starone Software ekibini tebrik ediyorum. İstediğiniz şey marka olmak ise Starone bunu size sağlar gerçekten, sizde yaptığınız işleri uzman gözlerden izlemek istiyorsanız tercihinizin en iyisi bu ekip olacaktır … 💛

Daha fazla

 

ÇANKAYA GOLD GROUP

 

Açıkça söylemek gerekirse Starone ekibi bu işe yeni bir çığır açmışlar. Tüm süreçte ve süreç sonrasında olan ilgi alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten tercihiniz kaliteden yanaysa gözünüzü kapatın ve Starone’ı seçin.

Daha fazla

 

BEKİR IŞIK - Fotoğraf merkezi

 

İNANILMAZ! Yıllardır işim gereği web sistemlerine ihtiyaç duydum lakin bu ekip çok farklı gerçekten… Yaptıkları işler sizin hayal gücünüzden de öte. Starone Software ailesine çok teşekkür ediyorum gerekli tüm çözümleri sunuyorlar. Profesyonellik = Starone derim

Daha fazla

 

DOORWIN Pvc pencere ve pvc kapı sistemleri

 

Web sistemlerinizin başarılı bir şekilde çalışmasını ve farkınızı ortaya koymak istiyorsanız tercihiniz
kesinlikle Starone Software olsun. Bu alanda ihtiyaç duyduğumuz tüm çözümleri bize sundukları için
teşekkür ediyoruz. Gerçekten harika bir ekip ve harika bir iş çıkardılar ortaya, tercihiniz kaliteden yana
ise adres Starone.

 Daha fazla

 

İmamoğlu Seramik

 

İmamoğlu Seramik olarak firmamızın kalitesini web dünyasına taşımak istedik bu alanda yaptığımız çalışmalar ve aldığımız referanslar sonucu tercihimiz Starone Software oldu.

Harika bir ekip işin en
ince detayına kadar çok ilgililer ayrıca web sitemizin çalışmış olduğumuz alanda herhangi bir eşi benzeri olmaması bizi çok mutlu etti. Yenilikçi ve vizyoner bir çalışma sergiledikleri için Starone Software ailesine teşekkür ediyoruz. İşinizi dünyaya açmak istiyorsanız tercihiniz Starone Software
olsun.

 Daha fazla

Metropol Gazetesi

 

Açıkçası haber siteleri çok karmaşık ve kompleks bir yapıda olduğu için her firma bu işin üstesinden gelemiyor daha önce de yaptırdığımız web sistemlerinde hatalar almıştık ama Starone Software gerçekten bu işin profesyoneli harika bir ekip 7/24 ilgili olmaları ve müşteri odaklı olmalarında dolayı tebrik ediyorum. Eğer bir web sistemine ihtiyacınız var ise tercihiniz kesinlikle Starone Software olsun.

Daha fazla

SYR KİMYA

 

Firmamız için bir web sitesine ihtiyaç duyuyorduk. Tavsiye üzerine Starone Software ile tanıştık özgün ve dinamik bir ekip tüm süreci en ince ayrıntıları ile başarılı bir şekilde yürüttüler. Kaliteli hizmet için tercihiniz Starone Software olsun.

 Daha fazla

ÖZ ASLANTAŞ CAM

 

işletmemize gerçekten farklı bir bakış açısı getirerek online dünyada yer almamızı sağladılar. Hızlı, kaliteli ve güvenilir evet kesinlikle Starone Software.

 Daha fazla

GAZİNUR LOJİSTİK

 

Daha önce de farklı firmalar ile çalışmıştık ama memnun kalmadık isteklerinizin ve hayalinizdeki projenin gerçekleşmesi için kesinlikle ‘’Starone Software’’ derim.

 Daha fazla

EREN OTO YEDEK PARÇA

 

aldığımız hizmetten gayet memnun kaldık web sistemleri çok başarılı bize farklı bakış açıları kazandırdılar kalitenin tek adresi Starone Software

 Daha fazla

Nullprozentautokauf

 

Almanya’da oto galeri işi ile uğraşıyoruz açıkçası Türkiye’de böyle kaliteli ve başarılı bir ekip görmek bizi şaşırttı sürekli kendini yenileyen ve kaliteli hizmet sunan bir ekip teşekkürler Starone 😊

 Daha fazla

Jinekolog Ayşe Tuna

 

Açıkçası Starone’ı seçme sebebim Almancası üst düzey bir ekip ve kaliteleri oldu. Ayrıca işlerinde çok başarılar istediğiniz bir proje mi var bırakın Starone sizin için en iyisini yapsın. Teşekkürler Starone Software.

 Daha fazla

Yalçın Cam

 

Sadece bir web sitesi yapmıyorlar işin tamamı en doğru ve hızlı ekiple ortaya mükemmel bir çalışma koyuyorlar. Starone’dan önce de firmamız için web sistemleri yaptırmıştık ama istediğimiz sonuç ve performansı alamadık. Aradığınız kaliteli bir iş ise tercihiniz kesinlikle Starone Software.

 Daha fazla

Manasec Hac ve Umre Hizmetleri

 

Firmamızı en iyi görsel ve kalitede Almanya’ya ve dünyaya açan Starone Software ’in yetenekli ve harika ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

 Daha fazla

Türk-Alman İş Birliği:
Starone Software olarak ekibimizin içinde Türk ve Alman iş arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu sayede Almanya’da yaşayan ister Türk vatandaşı ister Alman vatandaşı olun projelerinizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz uygun fiyat, kaliteli işlemler, performans ve firmanızı çağ ötesine taşımak istiyorsanız tercihiniz Starone Software.