Hakkımızda

Starone Software, firmanızın yol arkadaşı olmak amacıyla kurulmuştur.

Starone

Firmanız için marka tescilinden profesyonel ürün fotoğraflarına, sosyal medya yönetiminden, ticari yazılımlardan SEO’ya (Arama Motoru Optimizasyonu) ve daha fazlasıyla tüm ihtiyaçlarınız için sunduğumuz profesyonel hizmetleri tek bir noktadan alarak size kolay bir yönetim ve takip imkânı sunuyoruz.

Verimlilik: Zaman, en değerli sermayenizdir. Başarısını kanıtlamış olan Starone Software sayesinde firmanıza size özel çözümler sunuyoruz. Bu yaklaşım ile soracağımız sorularla her adımın amaç ve araçları net olarak belirlenir. Böylece her adım kendinden önceki ve sonraki adımlarla tam uyumlu olarak ilerler. Hatalı planlama ve geriye dönüşlerden kaynaklanan zaman kaybının önüne geçilir.

İş birliği: sizden alınan bilgiler ışığında yazılım, tasarım ve reklam çalışmaları eş zamanlı olarak birbirlerini destekleyecek yapıda yürütülür. Farklı firmalarla çalışmanın getirdiği aynı konunun birçok kez anlatılmak zorunda kalınması ve ilerlemek için sıradaki firmanın işini tamamlayıp teslim etmesini bekleme gibi yorucu gecikmeleri yaşamazsınız.

Görsel Zenginlik: Resim, fotoğraf ve videoların kullanıcı algısını yönetmek için bilinçli ve etkin kullanımı, bugün buna ‘’Ambalaj’’ diyoruz, başarının en büyük anahtarlarındandır.

 

 

Flanders’ın dediği gibi ‘’Bir resim, 1000 söze bedeldir.’’