GOOGLE & SOSYAL MEDYA REKLAM

Google Reklamları alanında başarı kaydeden bir ekip olarak, müşterilerimizin anlayacağı dilden konuşmaktan keyif alıyoruz!

Starone

Sektör dilindeki karmaşık ifadelerden ziyade şeffaf ve anlaşılabilir olmayı tercih ediyoruz. Adwords uzmanlarımızın reklam çalışmalarıyla binlerce ziyaretçiyi “potansiyel müşteriye” dönüştürüyoruz.

Starone Software Gaziantep Web Tasarım Ajansı 7

Günümüzde dijital reklamcılığın göz bebeği olan Google Ads ile, rakiplerinizden bir adım önde olun!

Google Ads konusundaki tecrübelerimiz ile sizlere en etkili reklam stratejilerinizi geliştirebilmeniz için profesyonel çözümler sunuyor ve etkili reklamlar verebilmeniz için çalışmalarımızı yaparken aynı zamanda yönetimi, takibi ve optimize edilmesini de üstlenerek sizlere detaylı raporlar sunuyoruz.
Eğer sizin de profesyonel bir Google Ads Reklam Yönetimi hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım, reklam ve pazarlama ekibimize bırakmaktır.

Adwords Uzmanlarımız Nasıl Çalışmaktadır?

• Önce benzer rakiplerinizi araştırırız. Tespit ettiklerimizi rapor haline getiririz.

• Anahtar kelimelerin ay ay arama sonuçlarını tespit ederiz bununla yetinmeyip minimum ve maksimum tıklama başı maliyetlerine bakarak rekabet ölçümlerinizi gerçekleştiririz.

• Web sitenizin Google Reklamlarına uygunluğu konusunda detaylı çalışmalar yaparız.

• Profesyonel olarak Google Reklamları hizmeti verebilmek ve satışlarınıza ivme kazandırabilmek için firmanız hakkında birinci ağızlardan bilgi alırız, iş akışı konusunda en az sizin kadar bilgi sahibi oluruz.

• Hedef kitlenizi araştırır ve nokta atışı ile tespit edip buna göre reklamlar türlerini belirleriz.

• Grafiklerimizin kreatif bakış açısı ile güncelliğini yitirmeyen, ilgi ve dikkat toplayıcı görüntülü bannerlarınızı hazırlarız.

• Google Reklam Uzmanlarımız tarafından haftalık ve aylık performans raporlamaları yapar ve sunarız.

Starone Software Gaziantep Web Tasarım Ajansı 7
Starone Software Gaziantep Web Tasarım Ajansı 7
Starone Software Gaziantep Web Tasarım Ajansı 7

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hizmeti

Sosyal medya reklamcılığı her geçen gün daha karmaşık ve uzmanlık gerektiren bir alan konumuna gelmektedir. Sosyal medya ortamı dinamik ve gündemi sürekli değişen bir ortam olduğundan dolayı, reklamlarınızın yönetimi güncel, siyasi ve toplumsal olaylar göz önüne alınarak yayınlanmalıdır. Bu sayede bütçenizin optimum şekilde değerlendirilmesi ve maksimum verim alınabilmesi için gerekli tüm bileşenler profesyonel bir biçimde yönetilmelidir.

 

Günümüzde dijital pazarı iyi şekilde kullanarak, hedef kitlenize en kısa yoldan ve kolayca ulaşabilirsiniz!

Günümüzde dijital reklamcılığın önemli bir ayağını oluşturan sosyal medya reklamlarının yönetimini, en iyi verimi alabilmek için profesyonel bir ekibe yaptırmanız gerekmektedir.

Starone Software olarak, firmanızın sosyal medya analizinin yapılması, sosyal medya hesaplarınızın reklamlar için uygun hale getirilmesi, sektörel olarak mecra yönetiminizin belirlenmesi, sosyal medya reklam bütçenizin oranlarının tespit edilmesi ve hedef kitleniz için gerekli demografik planlamanın yapılması hizmetlerini sunuyoruz.

Eğer sizin de profesyonel bir Sosyal Medya Reklam Yönetimi hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini bize bırakın.

 

Sosyal Medya Reklamcılığı ile Sağladığımız Faydalar

Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi, Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması, Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması, sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar yaratarak hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz.