E-Ticaret

Size E-ticaret sitesi yapıp daha sonra yalnız bırakmıyoruz!

Starone

E-Ticaret siteleri, işletmelerin ürünlerini en iyi şekilde sergiledikleri, ziyaretçilerin ürünleri incelemelerine, alışveriş sepetlerine ekleyerek kolay ve verimli bir şekilde satın almalarına olanak sağlayan geniş kapsamlı dijital mağazalardır. Ayrıca e-ticaret siteleri, yalnızca fiziksel ürünlerin satıldığı bir ortam değil, İşletmelerin yeni müşteriler edinmesine yardımcı olan ve ürünlerin popülerliğini arttırmaya olanak sağlayan platformlardır.

Kaçırdım sanmayın, neresinden başlarsanız başlayın mutlaka E-Ticaret’e başlayın!

Yazılımımızın en son çıkardığı özellikleri (Kampanya Modülleri, Reklam Modülleri, Google Dostu Araçlar vb.) göz önünde bulundurarak sizin yerinize biz yapılandırıyoruz. E-Ticaret sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz ve yine ilgili yasalara göre düzenlenip firmanıza uygun bir şekilde hazırlanması gereken tüm yasal sözleşmelerinizi ekibimiz sizin için hazır hale getiriyor ve sitenize ekliyor. Böylelikle E-Ticaret siteniz ile ilgili en hassas olan konulardan birini daha çözmüş oluyorsunuz.

GOOGLE SERVİSLERİNİN KURULUMU

E-Ticaret siteniz için olmazsa olmaz olan Google Analytics, Google Adwords, Google Search Console gibi popüler SEO ve Marketing uygulamalarını ve bu uygulamaların sağladığı tüm özellikleri sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz adına E-Ticaret sisteminiz ile entegre hale getiriyoruz.

MAİL ADRESLERİNİN TANIMLANMASI

Talep ettiğiniz kendi domaininiz uzantılı kurumsal ya da bireysel tüm mail adreslerini (Info, destek, sipariş vb. gibi) iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ekibimiz sizin için açar ve tüm düzenlemeleri yaparak kullanıma hazır hale getirip size teslim eder.

SANAL POS KURULUMLARI
İhtiyaçlarınıza en uygun ödeme seçeneğini belirleyip başvurunuzu yaptıktan sonra, tercih ettiğiniz ödeme yönteminizin platformunuz ile entegre edilmesi aşamasını sizler için biz üstleniyoruz. Entegrasyonunuzun kusursuz çalışması adına gerekli olan tüm ayarlamalarınızı yapıp, test siparişleriyle sistemi kontrol edip, ödeme almaya hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.

Reemento Gaziantep Web Tasarım Ajansı 7
Gaziantep Web Tasarım Ajansı 5

E-Ticaret Web Siteniz İçin Neler Yapabiliriz?

• Ürünlerinizin fotoğraflarını profesyonel anlamda çekip optimize edebiliriz.

• Sosyal Medya ve Dijital Reklamlarınızı yönetebiliriz.

• Tüm ürünlerinizi SEO uyumlu bir şekilde web sitenize ekleyebiliriz.

• Web sitenizi mobil uygulamaya çevirebiliriz.

• Web sitenizin tasarımsal ve kurumsal olarak sizi tam olarak yansıtması açısından fikir verebiliriz.

• Google servislerini, ( Search Console, Analytics, Bussines, Haritalar ) ve Yandex servislerini kurabiliriz.

• Web siteniz için ilgi çekici ve yüksek standartlarda reklam bannerleri hazırlayabiliriz.

• Web sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz tüm yasal sözleşmelerinizi işletmenize uygun bir şekilde hazır hale getirip sitenize ekleyebiliriz.
• Web sitenizin genel SEO ayarlarını analiz edilerek tekrar yapılandırabilir ve SEO hakkında detaylı bir toplantı / eğitim yapabiliriz.
• Web siteniz için doping etkisi yapacak bir dış SEO hizmeti verebiliriz.

 

Bunlar sadece hizmetlerimizin küçük bir kısmı detaylı bilgi için iletişim formundan veya irtibat numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz